۰۲۱-۴۴۰۰۰۰۰۰ مشاوره رایگان

درباره ما

تور آنکارا

قیمت تور آنکارا

تور آنکارا زمستان 1402 (2 شب)
اقامت: 2 شب و 3 روز
قیمت: 9,990,000 تومان
تاریخ رفت: 1402/10/21
تاریخ بازگشت: 1402/10/23
9,990,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تاریخ رفت: 1402/10/22
تاریخ بازگشت: 1402/10/24
12,090,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تاریخ رفت: 1402/10/24
تاریخ بازگشت: 1402/10/26
11,470,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تاریخ رفت: 1402/10/19
تاریخ بازگشت: 1402/10/21
10,490,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تاریخ رفت: 1402/10/17
تاریخ بازگشت: 1402/10/19
10,590,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تور آنکارا زمستان 1402 (3 شب)
اقامت: 3 شب و 4 روز
قیمت: 11,040,000 تومان
ایرلاین رفت و برگشت قشم ایر تاریخ‌های تور
تاریخ رفت: 1402/10/23
تاریخ بازگشت: 1402/10/26
11,040,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تاریخ رفت: 1402/10/24
تاریخ بازگشت: 1402/10/27
12,090,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تاریخ رفت: 1402/10/20
تاریخ بازگشت: 1402/10/23
10,490,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تاریخ رفت: 1402/10/21
تاریخ بازگشت: 1402/10/24
11,390,000 تومان مشاهده قیمت‌ها
تاریخ رفت: 1402/10/17
تاریخ بازگشت: 1402/10/20
11,990,000 تومان مشاهده قیمت‌ها

خرید تور آنکارا

یکی از شهر های مهم در کشور ترکیه و پایتخت این کشور شهر زیبا آنکارا میباشد همین علت باعث پر رونق شدن تور آنکارا شده است . این شهر که قلب سیاست کشور ترکیه میباشد دارای زیبایی ها و ویژگی های خاص میباشد .بعد از شیوع ویروس کرونا و بسته شدن مرز ترکیه ترکیه بر روی ایرانی ها خیلی ها به دلیل وقت سفارت کانادا و یا وقت سفارت آمریکا دچار مشکل شدن . بیماری کووید ۱۹ یا همان ویروس کرونا نتوانست بیشتر از ۶ ماه مرز های ترکیه را بر روی ایرانی ها ببندد و در مهر ماه ۱۳۹۹ مرز هوایی ترکیه بر روز ایرانی ها باز شدن و مجدد تور آنکار از سر گرفته شد. تور های آنکار معمولا بین ۴ روز و یا ۷ روز میباشد . زیرا که بیشتر کسانی که تور آنکارا را خرید میکنند بابت انجام کاری مهم به آنکارا به آنجا میروند و نه تفریح و به همین دلیل  آنکارا جز تور ترکیه تجاری بحساب میآید.

چرا برای انگشت نگاری کانادا تور آنکارا را انتخاب کنیم؟

یکی از دلایل اصلی انتخاب شهر آنکارا و تور آنکارا در بین شهر های ترکیه این است که سرعت جواب دادن به ویزا و پیکاپ آن آسانتر است و معمولا اکثریت وکیل ها به موکل های خود شهر آنکارا پیشنهاد میکنند .لازم به ذکر است که بدانید شهر زیا آنکارا پایتخت ترکیه و بزرگ ترین شهر این کشور بعد از استانبول می ‌باشد. رشد و شکوفایی آنکارا بعد از جنگ جهانی اول و با شکست امپراطوری عثمانی آغاز و با رهبری آتاتورک به اوج خود نزدیک‌تر شد.  این شهر زیبا دارای موزه ‌ها و مناطق گردشگری بسیار زیادی است ولی از لحاظ گردشگری و توریستی هیچ گاه رقیب قدرتمندی برای شهرهای توریستی‎ای همچون استانبول و آنتالیا کوش آداسی و یا وان و بدروم نبوده است .اما این به معنای آن نیست که آنکارا از لحاظ گردشگری حرفی برای گفتن نداشته باشد. این شهر نیز مانند سراسر ترکیه از لحاظ تاریخی و توریستی زیباست و حتی دارای آثار فراوانی از تمدن‎های باستانی مختلف همچون پارسیان، یونانی‌ها، رومی‌ها و فینیقی‌هاست. آژانس مسافرتی پرنده مهاجر مجری تور آنکارا با بهترین قیمت و بهترین خدمات در خدمت شما عزیزان میباشد.شاید باید علت اینکه ایرانیان به تور آنکارا مانند تورهای دیگر ترکیه علاقه نشان نمی‎دهند را در این جستجو کرد که تفریحات این شهر نسبت به شهرهایی مانند آنتالیا و بدروم و… کمتر  می‎باشد.با این وجود در حال حاضر  تور آنکارا لحظه آخری جزو آفر هایی است که هر روزه برای آن برنامه‎ریزی می‎شود و این امر را می‎توان نشان‎دهنده این دانست که این تور در حال پیدا کردن جایگاه خود درمیان علاقه مندان به سفر است.

 

 

 

نقشه تور آنکارا

 

 

 

تور ارزان و لحظه آخری آنکارا

معمولا تور های آنکار به دلیل داشتن پرواز های کم نصبت به دیگر شهر های تریکه و داشتن مسافر های غیر توریستی در اکثریت زمان ها پرواز پر و قیمت آن ثابت است . ولی در برخی از زمان هایی که سفارت خانه های مختلف شهر آنکارا بسته باشد تعداد مسافرین کم میشود و به همین دلیل تور های لحظه آخری آن با قیمت پایین تری به فروش میرسد .از عوامل مهم عرضه تور لحظه آخری وجود چارتر در مسیر تور آنکارا است که این مسئله نیز رابطه مستقیم با میزان استقبال مخاطبان و گردشگران و توریست ها دارد.آژانس پرنده مهاجر چارتر پرواز ایران ایر و ماهان ایر در تمامی ایام سال .و از این جهت تور لحظه آخری آنکارا معمولا در اکثر فصل های سال وجود دارد.  عرضه تور لحظه آخری در مسیرهای مختلف متفاوت است.  تور های لحظه آخری معمولا در روزهای پایانی منتهی به برگزاری تور عرضه میشود.  پس برای کسانی که به دنبال تور های ارزان هستند زمان برای تصمیم گیری کم است و باید به سرعت تور لحظه آخری خود را انتخاب و خریداری کنند در نتیجه برنامه ریزی بلند مدت برای این نوع تور ها وجود ندارد.نکته دیگری که در خصوص تورهای لحظه آخری وجود دارد ظرفیت محدود این گونه تورهاست.  از آنجای که این گونه تور ها در روز های انتهایی عرضه میشود بیشتر ظرفیت پرواز به فروش رفته و فقط تعداد کمی از بلیط ها برای فروش باقی مانده و چون قیمت تور های لحظه آخری کمتر است به سرعت به فروش میرسد.

چرا در بین تور های مسیر ترکیه آنکارا را انتخاب کنیم

آنکارا پایتخت رسمی کشور ترکیه و دومین شهر بزرگ این کشور می‎باشد که بیش از 4 میلیون نفر جمعیت دارد. شاید برای شما جال باشد بدانید که شهر آنکارا از لحاظ موقعیت جغرافیایی بین ۳ رشته کوه بلند و همچنین ۳ رودخانه وسیع قرار گرفته است. جالب است بدانید یکی از بزرگ‎ترین اقلیت‎های آنکارا را کرد ها را تشکیل می‎دهند. بیشتر مردم این شهر مسیحی هستند.شهر آنکارا را در قدیم با نام ‎های آنگورا و آنقره می‎شناختند. این شهر بخش بزرگی از بار اقتصادی کشور ترکیه را به دوش می‎کشد و جایگاه ویژه‎ای در صنعت و تجارت کشور ترکیه دارد. آنکارا قبل تپنده کشور ترکیه است آنکارا از لحاظ صنعتی و تجاری نیز نقش مهم و بسزایی در کشور ترکیه ایفا کرده است ، در قدیم این شهر را با داشتن محصولاتی چون انگور، عسل ، گلابی و... مورد توجه بود و همین محصولات جز سوغاتی است که شما میتوانید در تور آنکارا خریداری کنید. اما امروزه آنتالیا به پایگاه کشاورزی ترکیه بدل شده و تمرکز کاشت و برداشت این محصولات دیگر در آنکارا قرار ندارد ، علاوه بر این شهر آنکارا یکی از خشک ترین مناطق ترکیه نیز می باشد و حالا به دلیل ساخت و سازهای بسیاری که در آن انجام می شود ، زمین های آن اغلب به مجتمع های تجاری و مسکونی تبدیل شده است و جالب است بدانید شهر شلوغ و پر سر و صدای آنکارا یکی از قدیمی ترین مناطق ترکیه بشمار می رود ، بناهای تاریخی متعددی از زمان های امپراتوری هیتی ، فریگاری ، هلنیستی ، رومی ، بیزانس و عثمانی در این شهر به یادگار مانده که البته بسیاری از آن ها در طی جنگ های گوناگون یا نابود شده و یا آسیب دیده اند اما با این حال باز هم آنکارا اهمیت تاریخی زیادی برای ترک ها دارد . 

لازم به ذکر است بیشتر افراد با اهداف تجاری و کاری به این شهر سفر می کنند ، چون اغلب وزارتخانه ها ، شرکت های دفاعی و نظامی ، سازمان هوافضا ، کارخانه ها و ادارات دولتی و خصوصی همه در این شهر گرد هم جمع شده است و کارمندان و محصل های شهرهای دیگر نیز برای انجام بعضی از کارهای اداری خود باید به این شهر بروند و اکثریت جمعیت انکارا را مردمان ترک‌ آناتولی شده اند و شهر آنکارا پايتخت جمهوري تركيه می باشد ، مهم است این را هم بدانید که رشد اقتصادی اين شهر بيشتر در زمينه های صنعت ، بانكداری ، حمل و نقل ، ارتباطات و گردشگری بوده است به طوری كه اين رشد اقتصادی در اقتصاد اين كشور تاثير فوق العاده ای گذاشته است . اين شهر در صنعت كشاورزی دارای محصولات برجسته ای مانند زردآلو ، انجیر ، آلبالو ، گردو ، فندق ، انار و تخم مرغ ، فلفل گیاهی سبز است و اين شهر در بخش صنعت نساجی و صنايع پوشاك نيز سهم بزرگی در اقتصاد كشور تركيه نیز دارد و همچنين اين شهر مركز صنايع خودرو سازی ، توليد تلويزيون و لوازم الكترونيكی ، اسباب بازی های الكترونيكی و لوازم خانگی است و اگر  قصد تجارت دارید شهر آنکارا بهترین گزینه است .در قدیم آنکارا یکی از قطب‎های کشاورزی این کشور محسوب می‎شد اما امروزه آنتالیا جای آن را گرفته است.آنکارا شهری تاریخی است که اکثر مردم آن را ترک‎های آناتولی تشکیل داده‎اند. اما این شهر با وجود قدمتی که دارد هنوز هم به‎ عنوان یکی از مدرن‎ترین شهرهای ترکیه به‎حساب می‎آید. این تلفیق معماری های سنتی و مدرنیته این شهر را زیباتر کرده است.

 

 

 

درباره هتل های تور آنکارا بیشتر بدانید

قبل از معرفی هتل های شهر آنکارا لازم به ذکر است که همه هتل های شهر آنکارا فقط خدمات صبحانه ارائه میدهند و هتلی با خدمات all و uall ندارد.معمولا مسافر های ایرانی در تور آنکارا هتل های نزدیک به سفارت انتخاب میکنند و بیشتر هتل های ۳ ستاره معمولی و یا ۵ ستاره تاپ رزور میکنند.آژا مسافرتی پرنده مهاجر قابلیت رزور آنلاین هتل های شهر آنکارا را دارد. امکانات بسیار خوبی را با قیمتی بسیار ارزان‌تر از سایر شهرهای توریستی ترکیه در اختیار مهمان‌ هایشان قرار می‎دهند. این هتل‌های ویژه، امکان تجربه یک سفر راحت و بی‌دغدغه را برای گردشگران فراهم می‌کنند. تقریباً اکثر گردشگران از هتل‌های آنکارا رضایت دارند. کسانی که تور آنکارا را برای سفارت کانادا و انگلیس انتخاب می‎کنند؛ توجه داشته باشند که بهتر است هتل‌های نزدیک به سفارت موردنظرشان را انتخاب کنند تا بتوانند حداکثر استفاده را از زمان خود ببرند.

 

بهترین زمان خرید تور آنکارا چه زمانی است

معمولا بهترین زمان سفر به آنکارا در فصل بهار و واخر فصل زمستان است . فصل تابستان در شهر آنکارا گرمای زیادی دارد و بدلیل وجود مکان های توریستی محدود گردشگران ترجیح میدهند در فصل بهار به این شهر سفر کنند. و به همین دلیل قیمت تور آنکارا در فصل بهار گران تر از فصل های دیگر است .اما لازم به ذکر است که در تابستان و پاییز هم طبیعت اطراف شهر جلوه خاصی دارد. در بهار جنب‎وجوش گردشگران در این شهر زیاد می‌شود و شهر، در ازدحام حضور گردشگران هیجان بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند تورآنکارا در بهار و ابتدای تابستان، در بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. همچنین به‎دلیل اینکه تورهای بیشتری در بهار برای آنکارا برنامه‎ریزی می‎‎شود؛ تعداد و تنوع تورهای لحظه‎آخری آنکارا در این فصل بیشتر است.

 

فرودگاه های شهر آنکارا بیشتر بشناسید

شاید جالب باشد بدانید که برای خیلی از گردشگران فرودگاه شهر مقصد بسیار مهم و تعیین کننده انجام سفر میباشد. این فرودگاه یکی از فرودگاه‎های اصلی ترکیه است و به‎عنوان قطب اصلی هواپیمایی ترکیش نیز شناخته می‎شود. کد یاتا شهر آنکار esb میباشد این فرودگاه بین‎المللی دارای ۲باند آسفالت و ۲ترمینال برای پروازهای داخلی و بین‎المللی می‎باشد. برای دسترسی از فرودگاه به مرکز شهر و برعکس می‎توانید از اتوبوس‎های شهری، اتوبوس‎های ویژه فرودگاه و تاکسی استفاده کنید.

 

خرید تور آنکارا از آژانس پرنده مهاجر چه خدماتی به همراه دارد؟

شما مسافرین محترم آژانس پرنده مهاجر علاوه بر رزرو آنلاین تور و پرواز می توانند تا به قصد خرید حضوری به پرنده مهاجر بیایند و در مدتی کوتاه، تور خود را خریداری نمایند و از مزیت صدور آنی هتل و واچر هتل هم برخوردار شوند. خرید تور البته به صورت تلفنی و در تماس با شماره ۰۲۱۴۴۰۰۲۷۰۰  نیز به سادگی ممکن است. تنها کافی است که تماس گرفته و زمان موردنظرتان را به کارشناس مربوطه اعلام نمایید و در انتها، از بین بهترین پیشنهادها تور موردنظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید.آژانس پرنده مهاجر به عنوان یکی از بهترین برگزارکنندگان تورهای خارجی تور آنکارا  بهترین امکانات و دسترسی ها را مخصوصاً در تور آنکارا برای مسافران عزیزی که آن را برای سفر انتخاب کرده اند، فراهم آورده است. این امکانات عبارت اند از؛ بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت و گشت شهری که مسافران می توانند از بین آن ها انتخاب نمایند.

مکان های گردشگری و تاریخی در تور آنکارا

شهر آنکارا همانند شهر استانبول پر از تاریخ و تمدن و زیبایی و مانند کوش‎آداسی پر از جاذبه‎های طبیعی نیست اما، به‎عنوان یک شهر توریستی در ترکیه جاذبه‎هایی دارد که دیدن آنها برای گردشگران تور آنکارا جالب است . برای مثال مقبره آتاتورک که به‎جرئت می‎توان او را مهم‎‎ترین شخصیت سیاسی ترکیه دانست؛ در این شهر قرار دارد. مقبره آتاتورک را باید مهم‎ترین جاذبه گردشگری آنکارا دانست. علت آن اهمیت این شخصیت به‎عنوان بنیان‎گذار ترکیه است. مقبره آتاتورک در سال ۱۹۴۴ بر روی یک تپه در بخش آنتیپ ساخته شد اما، کامل شدن آن تا سال ۱۹۵۳ به‎طول انجامید. قلعه آنکارا، شهربازی آنکارا و معبد آگوستوس از دیگر جاذبه‎های توریستی مهم شهر آنکارا محسوب می‎شوند. همچنین در تور آنکارا می‎توانید از تفریحات مهیجی که در این شهر وجود دارد نیز استفاده کرده و لذت ببرید.

منطقه تاریخی اولوس

منطقه اولوس (Ulus) در مرکز شهر آنکارا و در اطراف بلوار آتاتورک قرار دارد، که شامل بناهای تاریخی زیادی می‌شود و در آن می‌توان مکان‌های قدیمی و تاریخی متعددی که اکثر آن‌ها مربوط به دوره سال‌های اولیه جمهوریت ترکیه است

شهربازی آنکارا

یکی از مکان های معروف توریستی یعنی شهربازی بزرگ آنکارا با وسعتی بالغ بر یک میلیون متر مربع یکی از بزرگترین شهربازی‌های ساخته شده در جهان است و بازی‌های آن مطابق با استانداردهای روز جهان طراحی شده‌اند. این شهربازی که وسیع‌ترین تم پارک قاره اروپاست

برج اتاکوله

یکی از نماد های شهر آنکارا یعنی برج آتاکوله آنکارا در مرکز شهر آنکارا واقع است. بلندی این برج به بیش از ۴۱۰ فوت ( ۱۲۵ متر) می‌رسد و در موقعیت پانورامیک قرار گرفته است، یعنی در هر نقطه‌ای از شهر آنکارا که باشید می‌توانید این برج را ببینید و همین‌طور از بالای این برج نیز می‌توانید تمام شهر آنکارا را زیر نظر داشته باشد.

تور های پیشنهادی

امتیاز 4.2 از 5 | از بین 20 امتیاز دهنده به تور آنکارا

سوالات متداول

category-faqs
جستجوی تور
منوی سایت